Tutaj możesz znaleźć informacje na temat ważnych dla nas wydarzeń oraz materiały prasowe.
26
lis
Wrocławskie Dni Mostowe 2024
PERI partnerem WDM 2024
Podczas konferencji WDM 2024 Grzegorz Byrka, kierownik ZT 5 Wrocław, zaprezentował referat: „Systemowe rozwiązanie wsporników pomostów do wykonania kap gzymsowych w nowobudowanych oraz remontowanych obiektach mostowych.”
11
cze
Nowy portal myPERI
Proste i wydajne zarządzanie projektami
W czerwcu tego roku uruchomiliśmy nową odsłonę portalu myPERI. Zalet portalu jest wiele. Na przykład dostęp do faktur, dokumentów wydań i zwrotów, raportów i rysunków projektowych. Administrator po stronie Klienta może zakładać nieograniczoną liczbę kont użytkowników i przydzielać im dostęp do projektów. Użytkownik zyskuje szybki dostęp do dokumentacji techniczno-ruchowej, konfiguratorów, planerów, filmów produktowych oraz instruktażowych. dostępność do portalu z każdego miejsca i urządzenia
17
kwi
Ponad wodą i chmurami: Most Danjiang osiąga rekordowe rozmiary za sprawą systemów PERI
Most Danjiang nad rzeką Tamsui na obrzeżach Tajpej zmierza wielkimi krokami w kierunku rekordowych rozmiarów. Konstrukcja, zaprojektowana przez Zahę Hadid, ma być po jej ukończeniu w 2025 roku najdłuższym na świecie asymetrycznym mostem wantowym , o imponującej długości 920,00 metrów.
24
sty
PERIodyk 2024
Poznaj ciekawe, aktualne projekty, które realizujemy obecnie w Polsce. Zobacz, co mówią o nas Klienci. Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym wydaniem czasopisma PERI.
19
paź
Certyfikat bezpieczeństwa „B” dla rusztowania modułowego PERI UP Flex
Rusztowanie modułowe PERI UP Flex obok dotychczasowych, międzynarodowych dopuszczeń do użytkowania, uzyskało odnowienie ważności krajowego certyfikatu bezpieczeństwa „B”.
18
kwi
Innowacyjna technologia MESH
Skuteczna praca z robotami
Wyobraź sobie możliwość konstruowania zakrzywionych elementów żelbetowych bez konieczności stosowania indywidualnie projektowanych deskowań. Koszty materiałów byłyby niższe, a wysiłek związany z planowaniem zostałby znacznie zredukowany. Ponadto, w porównaniu z konwencjonalnymi procesami budowlanymi, byłoby mniej odpadów budowlanych i można by dokładnie przewidzieć ilość potrzebnych materiałów odpowiednio do zapotrzebowania.